4. Davis Cup 2019 - 6.10.2019 - Výsledky
Výsledky Davis Cupu 2019: Konečné pořadí turnaje
1. Olymp Benešov "A" - Kotouč Karel, Amlerová Katka /32:8/ 10
2. DC Mezihoří "A" - Hotovec Mirek, Útrata Broňa /28:12/ 7
3. Olymp Benešov "B - Nguyen Nhu Ngoc, Šplíchal Václav /25:15/ 7
4. Vodáci Všeradice - Kuchař Jan, Daňková Martina /17:23/ 4
5. DC Mezihoří "B" - Lego Standa, Zvára Roman /12:28/ 2
6. DC Mezihoří "C" - Zvára Mirek, Chudáčik Viliem /6:34/ 0
Výsledky zápasů družstev:
1. Olymp Benešov "A" - Kotouč Karel , Amlerová Katka 5:3, 7:1, 6:2, 7:1, 7:1
2. DC Mezihoří "A" - Hotovec Mirek, Útrata Broňa 3:5, 7:1, 4:4, 7:1, 7:1
3. Olymp Benešov "B - Nguyen Nhu Ngoc, Šplíchal Václav 4:4, 2:6, 6:2, 5:3, 8:0
4. Vodáci Všeradice - Kuchař Jan, Daňková Martina 1:7, 1:7, 6:2, 3:5, 6:2
5. DC Mezihoří "B" - Lego Standa, Zvára Roman 1:7, 1:7, 2:6, 2:6, 6:2
6. DC Mezihoří "C" - Zvára Mirek, Chudáčik Viliem 1:7, 1:7, 2:6, 0:8, 2:6
Výsledky zápasů jednotlivci:
1. Kotouč Karel DC Olymp BN "A" 18:2 90%
2. Útrata Broňa DC Mezihoří "A" 15:5 75%
3. Amlerová Katka DC Olymp BN "A" 14:6 70%
4. Hotovec Mirek DC Mezihoří "A" 13:7 65%
5. Nguyen Nhu Ngoc DC Olymp BN "B" 13:7 65%
6. Šplíchal Václav DC Olymp BN "B" 12:8 60%
7. Kuchař Jan Vodáci Všeradice 9:11 45%
8. Daňková Martina Vodáci Všeradice 8:12 40%
9. Zvára Roman DC Mezihoří "B" 8:12 40%
10. Chudáčik Viliem DC Mezihoří "C" 5:15 25%
11. Lego Standa DC Mezihoří "B" 4:16 20%
12. Zvára Mirek DC Mezihoří "C" 1:19 5%
Kronika Davis Cupu:
Celkové umístění: 1/2016
1. Záchytka Benešov "C" - Houžvička Jiří, Amlerová Katka
2. Žabaři Benešov - Blažek Michal (Bn), Žídek Marek
3. Záchytka Benešov "B" - Hála Petr, Šplíchal Roman
Celkové umístění: 2/2017
1. Olymp Benešov "B" - Amlerová Katka - Nguyen Nhu Ngoc - Houžvička Jiří
2. DC Mezihoří "A" - Hotovec Mirek - Útrata Broňa
3. Olymp Benešov "A" - Hála Petr - Šplíchal Roman
Celkové umístění: 3/2018
1. DC Mezihoří "A" - Hotovec Mírek - Útrata Broňa
2. Olymp Benešov "A" - Nguyen Nhu Ngoc - Kotouč Karel
3. Olymp Benešov "B - Hamrle Marek - Hamrle Lukáš
Celkové umístění: 4/2019
1. Olymp Benešov "A" - Kotouč Karel, Amlerová Katka
2. DC Mezihoří "A" - Hotovec Mirek, Útrata Broňa
3. Olymp Benešov "B - Nguyen Nhu Ngoc, Šplíchal Václav